/ 11 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
007

بعد از ظهور امام مهدی تا هزار سال در زمین صلح خواهد بود.

Yar

به بدقولی های شما عادت کردیم. در مورد دایناسور و کد فیلم های هالیوودی قرار بود بگین که دیگه روی خودتون نیاوردین

امید

علاقمند به خواندن مطلب جدیدتان ودنباله آن هستیم

مچمد رضا

داداش برو تو کار ظهور ما الان کاری به بعدش نداریم فقط ظهور عشقه

مچمد رضا

فقظ ظهوررررررررررررررررررررررررررررررررررر

سعید

سپاس از شما بزرگوار به مطلب بسیار مهمی پرداخته اید در صورت امکان نحوه دسترسی به این مطلبتان را شرح دهید -تشکر سغید

حریم بانو

سلام عرض ادب واحترام مقاله ی ی جامع وقابل تاملی بود سپاس از زحماتتون

سیده

مطلب جالبی را پیگیری میکنید امسال که قران را دوباره خوانی کردم سئوالات زیادی در ذهنم ایجاد شدند یکی از آنها همین نزدیکی قیامت است که به نظر می آید به دوران ظهور خیلی نزدیک و چسبیده باشد. و به نظرم حق با شماست که با تخمین های عمر خورشید و غیره نمی توان به دوری یا نزدیکی قیامت کبری پی برد. ضمنا" هر چه به کیفیت حادثه قیامت فکر کردم به نتیجه ای نرسیدم اگر در این حادثه تمام مواد مذاب زمین بیرون بریزد و دریا بجوشد و کوهها مثل پشم بشود انسانی باقی نمی ماند که نگران این حوادث و شاهد آن باشد؟ و اگر همه نسل بشر با روح خود شاهد حوادث باشند باز تناقضهایی پیش می آید.

نرگس خاتون

اقای یوناس من کلا و اخر و الزمانو دیگه سرکاری میدونم.تاریخ که کلا جعلیه چه برسه به روایات.اقای رایفی پور هم خدا شفا بده اون معلومه پشت کیا رو میگیره با اعتقادات مردم بازی میکنه الان مردم کشور ایران از لحاظ اخلاقی خیلی پایین اومدن اما در ایران باستان چرا اینطوری نبوده.زرتشت گفته اخلاق نیک پندار نیک گفتار نیک. مردم ایران با این اخلاق چطوری میشه ادعا کرد که برگزیدههستند به قول رایفی پور برگزیده اند!!!من اشتباه کردم کلیپاشو میذاشتم ساری!

نرگس خاتون

اقای یوناس اور لوپ و بقیه حوادث فیزیکی که رخ نداد و شما مقابل کیهانشانسان ایستادید.کوتاه بیاید از خودت علم نجوم در میاری چرا؟؟ بازم که رخ نمیدن کوتاه نمیای